Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 29/02/2024

14:42 29/2/2024 - Πηγή: TVOpen
Η ΑΕΚ έπαιξε με τη φωτιά, βρέθηκε να χάνει από τον ΠΑΣ στο ημίχρονο, αλλά ένα «καυτό» δεκάλεπτο με τρία γκολ, τα δύο του Πόνσε, έφερε την ανατροπή και το τελικό 4-2 που την κράτησε στην κορυφή. Παρότι δεν εντυπωσίασε, ο ΠΑΟΚ πέρασε νικηφόρα με 2-0 από την έδρα του Πανσερραϊκού, παραμένοντας στο -1 από την πρωτοπόρο ΑΕΚ. Με 9 παίκτες λόγω δύο αποβολών, ολοκλήρωσαν το ματς οι γηπεδούχοι. Με γκολ των Μπακασέτα και Ιωαννίδη με πέναλτι ο Παναθηναϊκός, που έφτιαξε πολλές φάσεις για μια ακόμα πιο εύκολη νίκη, κέρδισε 2-0 τον Άρη. Λίγες ημέρες μετά την ολική επαναφορά κόντρα στον Αστέρα, ο Ολυμπιακός έφερε τούμπα και τον Παναιτωλικό, επικρατώντας 2-1 στο Αγρίνιο. Σκόραρε ξανά ο Ελ Κααμπί. Στα υπόλοιπα χθεσινά ματς Αστέρας- Κηφισιά 3-3, Βόλος- ΟΦΗ 3-1 και Ατρόμητος- Λαμία 3-1.